Zde si můžete prohlédnout aktuální novinky pro letní prodej, které budou v naší nabídce již v dubnu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Váš názor na modely nás zajímá. Výrobce každý rok reaguje na poptávku obchodníků. Pokud máte nějaký návrh, co nám v kolekci chybí, necháme se rádi inspirovat.
NOVĚ módní značka YACHTING TIME
3.11.2018

Od konce listopadu 2018 vám nabídneme v naší nabídce novou módní značku dámského a pánského oblečení a módních doplňků YACHTING TIME.

Na módní show Ivy Janálové se prezentoval také boutique TOP MODE FASHION ZLÍN A LUHAČOVICE
26.4.2018

- děkujeme za představení našich modelů Verunce a Jirkovi Salačovým a přejeme spoustu spokojených zákazníků oblečených ve stylu jachtařské módy

K létu proužky patří - nadčasová móda
27.7.2017

- velká dámská letní párty aneb loučení se svobodou - děvčata zvolila proužky - nezapomínejme, že proužky z módy nevyjdou

Módní přehlídka Gasolina Jeans Brandýs nad Labem paní Pavly Žaludové - našeho obchodního partnera
25.4.2017

- tento víkend uspořádal náš obchodní partner paní Pavla Žaludová módní přehlídku, na které představila mimo jiné také značku BLU a SAILOR TOM. Modely se velmi líbily. Přejeme jí hodně spokojených zákaznic a děkujeme za představení těchto módních značek v Brandýse nad Labem.

Reklamní podpora pro obchodníky
29.3.2017

- v případě zájmu obchodníkům zdarma zapůjčíme reklamní fotografie pro zvýšení prodejnosti zboží

Rychlý dotaz / vzkaz

Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit.

Ochrana osobních údajů GDPR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.