Archiv aktualit

Dámské a pánské oblečení a módní doplňky YACHTING TIME

Jako novinku jsme pro vás připravili novou kolekci 2019 módní značky YACHTING TIME, jedná se o dámské a pánské oblečení a módní doplňky.

Módní značka YACHTING TIME

Značka YACHTING TIME se zaměřuje na uspokojení vysokých nároků našich zákazníků, kterými jsou jak přátelé jachtařského sportu, tak všichni, kteří milují tento ležérní a pohodlný styl odívání. Je natolik univerzální a oblíbený, že v teplých měsících můžete vidět ženy i muže v této módě na celém světě. Kombinace proužků v bílé, červené a modré barvě, je opravdu nadčasová a stále oblíbená móda všech generací. Velkou předností všech modelů je přírodní materiál (většinou 92 % viskóza a 8 % elastan),  modely jsou splývavé, prodyšné.

Toto zboží nabízíme v lotech po 5 nebo 6 kusech, je to dané výrobcem. V lotu je velikostní řada S - ks, M - 2 ks, L - 1 ks a XL - 1 ks nebo druhá varianta 

S - 1 ks, M - 2 ks, L - 1 ks, XL - 1 ks a  XXL - 1 ks, některé modely jsou v lotech po 5 kusech S - XXL.

Dámské a pánské oblečení a módní doplňky YACHTING TIMEDámské a pánské oblečení a módní doplňky YACHTING TIMEDámské a pánské oblečení a módní doplňky YACHTING TIME

Nahoru

Rychlý dotaz / vzkaz

Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit.

Ochrana osobních údajů GDPR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.